U IZVIDNICI / Sigurdsson na tribinama Dubrave gledao nove igrače za reprezentaciju?

5.5.2024.
14:21
Slavko Midzor/PIXSELL
VOYO logo

U subotu je u rukometnoj Premijer lige RK Dubrava pobjedom protiv Osijeka 27-24 osigurala svoj ostanak među elitnom skupinom.

Image
SUDBONOSNA SUBOTA /

'Veprovi' igraju utakmicu stoljeća: 'Polako su počeli shvaćati ozbiljnost situacije'

Image

Naime, Dubrava se pred sam kraj sezone dovela u situaciju da nakon 23 godine ispadne iz najviše lige, ali to se ipak nije dogodilo.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Prvo su poluvrijeme završili s tri gola prednosti i na predah su mogli otići relativno mirne glave, no gosti su se u drugom poluvremenu vratili i došli do izjednačenja. Sve je bilo odlučeno u 57. minuti. Dubrava se pred sam kraj ponovno odvojila na tri pogotka prednosti i tako držala sve do zadnjeg sučevog zvižduka.

Navijači su popunili tribine, a među njima se našao i izbornik Hrvatske rukometne reprezentacije Dagur Sigurdsson koji je došao gledati Ligu za opstanak u zagrebački kvart gdje je možda zapazio neke nove potencijalne reprezentativce.